Nazwa pracodawcy:
Medicover Stomatologia

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249335pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków, al. Gen. T. Bora Komor
województwo: małopolskie

Opiekun Pacjenta Stomatologii

Opis stanowiska
Dołącz do nas jeśli:

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (30% pacjentów).

  • masz doświadczenie w koordynowaniu zadań i grafików.

  • posiadasz umiejętności sprzedażowe.

  • dobrze znasz MS Office (Word, Excel, Outlook).

  • umiesz organizować sobie pracę i ustalać priorytety.

  • masz doskonałe umiejętności interpersonalne.

Wymagania
Twoje zadania:

  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi i spełnianie potrzeb pacjentów,

  • koordynowanie planów leczenia i grafików,

  • przedstawianie warunków opieki i wyjaśnianie procesu leczenia,

  • sprzedaż usług dostosowanych do pacjentów,

  • edukacja pacjentów o leczeniu i dbaniu o zdrowie jamy ustnej.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie na pełen lub 3/4 etatu,

  • Codzienne wsparcie zespołu, w którym panuje przyjazna atmosfera i wzajemna pomoc.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, które wyróżni Twoje CV w przyszłości.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, zapewniającą szybki dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej.

  • Darmowe wejście na siłownię dwa razy w tygodniu, aby dbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits, z biletami do kina, teatru, karnety sportowe itp. w korzystnych cenach

  • Grupowe ubezpieczenie NNW, abyś czuł się bezpiecznie podczas wykonywania swoich obowiązków.