Nazwa pracodawcy:
Szpital Specjalistyczny w Pile

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249365pra

Miejsce pracy:
Polska, Piła
województwo: wielkopolskie

Lekarz Systemu w Zespołach Ratownictwa Medycznego

Opis stanowiska

Pozostawanie w gotowości do udzielania świadczeń opieki zdrowotnej oraz udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w czasie dyżurów w zespole specjalistycznym, zgodnie z posiadanymi kompetencjami jako lekarz systemu służących zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia, w razie wypadku, urazu, porodu,nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia powodujących zagrożenie życia lub zdrowia,a także w razie wszelkich innych zachorowań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, w tym:

    • lekarz posiadający specjalizację lub tytuł specjalisty w dziedzinie:

      • anestezjologii i intensywnej terapii,

      • medycyny ratunkowej,

      • neurologii

      lub

    • lekarz po drugim roku specjalizacji w tej dziedzinie, który kontynuuje szkolenie specjalizacyjne
      lub

      • chorób wewnętrznych,

      • kardiologii,

      • chirurgii ogólnej,

      • chirurgii dziecięcej,

      • ortopedii i traumatologii narządu ruchu, ortopedii i traumatologii,

      • pediatrii

      lub

    • lekarz, który w ramach szkolenia specjalizacyjnego ukończył moduł podstawowy w dziedzinie:

      • pediatrii,

      • chirurgii ogólnej i kontynuuje lub zakończył szkolenie specjalizacyjne oraz uzyskał tytuł specjalisty.

  • znajomość Ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym,

  • znajomość SWD PRM,

  • doświadczenie w obszarze biurowo-administracyjnym,

  • biegła znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office,

  • umiejętność pracy zespołowej i budowania relacji interpersonalnych,

  • bardzo dobra komunikacja oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań,

  • rzetelność, sumienność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie,

  • forma zatrudnienia – do ustalenia (umowa o pracę, zlecenie, B2B),

  • praca w systemie zmian (dyżury podwójne) z możliwością dopasowania grafiku do własnej dyspozycyjności,

  • praca w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami praktyki lekarskiej,

  • przyjazna atmosfera, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.