Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248888pra

Miejsce pracy:
Polska, Stryków

Kontakt:

Trenkwalder

Diagnosta do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów (m/k)

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,

  • wsparcie diagnostyki oraz napraw układów elektrycznych i mechanicznych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta,

  • obsługa narzędzi diagnostycznych,

  • utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/urządzeń.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku diagnosty,

  • znajomość technologii napraw marki Mercedes-Benz,

  • bardzo dobra znajomość diagnostyki elektroniki samochodowej,

  • rzetelność i uczciwość,

  • dobra organizacja pracy,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • obsługa komputera,

  • silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw,

  • inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • pracę pod opieką doświadczonych fachowców - pasjonatów w branży z gwarancją profesjonalnego systemu wdrożenia,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta,

  • pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy,

  • solidne rynkowe wynagrodzenie (podstawa plus przejrzysty system premiowy),

  • stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu,

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni warsztatowej wyposażonej kompleksowo w narzędzia najwyższej klasy,

  • możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań,

  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych,

  • system płatnych poleceń pracowniczych,

  • strzeżony parking pracowniczy.