Nazwa pracodawcy:
ALTOR Sp. z o. o.

Data dodania:
2024-09-07

Nr referencyjny:
9252299pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Specjalista ds. Interoperacyjności

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Monitorowanie przebiegu certyfikacji pod kątem interoperacyjności systemu kolei,

  • Współpraca z jednostkami badawczymi i naukowymi w kontekście certyfikacji i interoperacyjności sytemu kolejowego,

  • Analiza i rozpatrywanie uwag zgłoszonych podczas weryfikacji podsystemów przez jednostki notyfikowane,

  • Udział w tworzeniu i aktualizacji instrukcji oraz procedur dotyczących certyfikacji i uzyskania zezwoleń na eksploatację podsystemów,

  • Optymalizacja procesów związanych z interoperacyjnością systemu kolejowego,

  • Weryfikacja i archiwizacja dokumentacji,

  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji.

Wymagania Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa bądź prawnicze,

  • Znajomość ustawy o transporcie kolejowym i jej aktów wykonawczych,

  • Technicznych Specyfikacji interoperacyjności oraz innych aktór obowiązujących w zakresie interoperacyjności systemu kolei,

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia współpracy jednostkami notyfikowanymi oraz Urzędem Transportu Kolejowego – preferowane min. 2 lata

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel.

Oferujemy Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie przy realizacji ciekawego projektu infrastrukturalnego w Łodzi,

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy infrastrukturze kolejowej,

  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,

  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.