Nazwa pracodawcy:
IMS Industriemontage und Schweißtechnik GmbH

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252398pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Spawacz MIG/MAG

Opis stanowiska
Wynagrodzenie miesięczne:

  • Średnie wynagrodzenie miesięczne: 2 800 do 4 000 euro netto

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne i precyzyjne spawanie metodą MAG konstrukcji stalowych i metalowych.

  • Prace spawalnicze zgodnie z określonymi instrukcjami i zaleceniami.

  • Czytanie rysunku spawalniczego i technicznego.

  • Ścisłe przestrzeganie zasad BHP.

  • Wykonywanie prac przygotowawczych i montażowych.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie jako spawacz oraz doświadczenie zawodowe z grupami materiałów zgodnie z DIN EN 287-1 lub DIN EN ISO 9606-1 w FM3 (wszystkie pozycje).

  • Doświadczenie jako spawacz w produkcji lub montażu (nie jest to warunek konieczny).

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 17,00 do 20,00 EUR brutto/h (warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych) + wypłata dziennej diety + bonusy socjalne + wyplata kosztów podróży .

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony - pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych, urlopy, chorobowe, niemiecki dodatek na dzieci.

  • Zapewniamy długoterminową perspektywę pracy w jednej z wiodących firm jako dostawcy usług przemysłowych.

  • Dodatki pozabranżowe, za nadgodziny i prace zmianową.

  • Bonus świąteczny i urlopowy.

  • Atrakcyjne premie poleceniowe.

  • Firma oferuje odzież ochronną najwyższej jakości oraz niezbędne narzędzia do pracy.

  • Realna możliwość rozwoju zawodowego.

  • Możliwość otrzymywania zaliczek.

  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów.

  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności.