Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252176pra

Miejsce pracy:
Polska, Gutowo Małe
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

Praca.pl

Młodszy Inżynier Procesów Technologicznych

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i rozwijanie nowych procesów technologicznych oraz produktów

  • Realizacja prac technologicznych w produkcji

  • Propozycje i realizacja usprawnień produkcyjnych

  • Monitorowanie i weryfikacja zużycia surowców

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji produkcyjnej

  • Nadzór nad sprzętem kontrolnym

  • Tworzenie raportów i analiz

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (np. materiałoznawstwo, jakość, produkcja)

  • Organizacja pracy i dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość MS Office i AutoCad

  • Komunikatywny angielski (min. B1)

  • Doświadczenie w dokumentacji technicznej

  • Znajomość procesów technologicznych będzie atutem

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku preferowane

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Wsparcie przy wdrożeniu

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę

  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie do wypoczynku)