Nazwa pracodawcy:
OTTO Special Staffing

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251573pra

Miejsce pracy:
Holandia, Oisterwijk
województwo: zagranica

Monter

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

Jako Pracownik Montażu będziesz montował osprzęt, ładowarki o sterowaniu burtowym oraz ładowarki kołowe. Będziesz odpowiedzialny za montaż maszyn budowlanych i rolniczych zgodnie z instrukcjami oraz prefabrykację elementów ramy i komponentów hydraulicznych. Po okresie szkolenia powinieneś być w stanie pracować samodzielnie i w zespole, aby przyczynić się do dalszej optymalizacji produktów.

Pracę zaczniesz w na jednej zmianie od poniedziałku do piątku, od 07:00 do 16:00. Gdy będziesz mógł pracować samodzielnie, będziesz pracował na dwie zmiany od 06:00 do 14:00 i od 14:00 do 23:00. W piątki zawsze skończysz pracę o 21:00. Za pracę w systemie zmianowym otrzymasz 113% dodatków.

Zyskaj możliwość rozwoju w firmie. Pokaż swoją motywację i zyskaj szansę na kontrakt. Dołącz do tego technicznego zespołu jako Pracownik Montażu!

Obowiązki

  • Praca przy linii produkcyjnej

  • Kontrola jakości

  • Montowanie elementów ramy

  • Montowanie urządzeń

Wymagania
Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie techniczne

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posiadasz prawo jazdy - kategoria B

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym

  • Jesteś dyspozycyjny na dłuższy okres czasu

  • Znasz język angielski

Oferujemy
Oferujemy

  • Płatności na czas

  • Płatności tygodniowe

  • Gwarantowane godziny pracy

  • Zorganizowane zakwaterowanie

  • Transport do/z pracy

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program lojalnościowy

  • Rekrutacja online

  • Aplikacja MyOTTO

  • Pomoc 24/7

Wynagrodzenie

  •  €15, 89 za godzinę