Nazwa pracodawcy:
AURA HERBALS sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251597pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Specjalista / Specjalistka ds. zakupów

Opis stanowiska

  • Identyfikacja potencjalnych dostawców, składanie zapytań ofertowych, analiza otrzymanych ofert i nadzór nad zamówieniami

  • Nadzór nad zamówieniami realizowanymi przez dostawców pod kątem terminowości ich realizacji, cen, oraz zamawianych ilości

  • Monitoring rynku pod kątem trendów, cen i dostępności towarów

  • Wybór dostawców oraz analizy rynku pod kątem jakości i dostępności surowców

  • Rozwijanie portfolio produktów, negocjacje oraz przygotowywanie ofert i umów handlowych

  • Budowanie oraz dbanie o trwałe relacje z Klientami

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe: farmacja, biotechnologia, chemia, technologia żywności, dietetyka lub pokrewne

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ( Kupca bądz Sprzedawcy)

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność analizowania i planowania zadań

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie oraz samodzielność w wykonywanych obowiązkach

  • Mile widziana znajomość aktualnych zagadnień i trendów z branży dietetyki i suplementów diety

  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Umowę o pracę oraz adekwatne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne PZU

  • Praca w dobrej atmosferze, w nowoczesnej firmie w zgranym zespole ludzkim

  • dofinansowanie karty Multisport

  • Rabat pracowniczy na produkty Aura Herbals

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w prężnej organizacji