Nazwa pracodawcy:
Zakład Usługowo-Handlowy "REM Kępno" Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251660pra

Miejsce pracy:
Polska, Oława
województwo: dolnośląskie

Kierownik Budowy

Opis stanowiska

  • nadzór nad realizacją budowy zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego,

  • utrzymywanie stałego kontaktu z Nadzorem Inwestorskim,

  • dokonywanie zgłoszeń materiałowych,

  • spisywanie protokołów z podwykonawcami oraz protokołów przerobowych,

  • nadzór nad realizacją projektu pod kątem umów z podwykonawcami, zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem,

  • raportowanie postępów prac,

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • posiadanie uprawnień w specjalności konstrukcyjno- budowlanej bez ograniczeń,

  • członkostwo w Izbie Inżynierów Budownictwa,

  • doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisko kierownika budowy,

  • dobra znajomość prawa budowlanego oraz przepisów BHP,

  • praktyczna znajomość AutoCAD,

  • czynne prawo jazdy kat B,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • samochód oraz telefon służbowy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,

  • dodatkowy system premiowy,

  • pracę w stabilnej firmie, przyjazną atmosferę.