Nazwa pracodawcy:
Sodexo Polska Spółka z o. o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251447pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź, Retkinia

Pracownik Sprzątający - Operator Maszyn Myjących

Opis stanowiska
Do obowiązków tej osoby będzie należało:

  • utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i hali produkcyjnej

  • prace ręczne i maszynowe

  • gospodarka odpadami

Wymagania
Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00, 13:30-21:30

  • pracę na cały etat

  • umowę zlecenia na początek, później docelowo umowa o pracę i benefity: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie, Multisport, bony na święta

  • posiłki regeneracyjne w okresie zimowym

Oferujemy
Wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia

  • cenimy zaangażowanie, uczciwość i dokładność