Nazwa pracodawcy:
Bohemia Motors

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251627pra

Miejsce pracy:
Polska, Janki
województwo: mazowieckie

Mechanik Samochodowy

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa, samodzielna naprawa pojazdów marki Skoda i Volkswagen osobowe

  • Wykonywanie czynności związanych z przeglądem stanu technicznego samochodów

  • Przygotowywanie pojazdów do odbioru

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Mechanika, mile widziane w serwisach ASO

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych

  • Umiejętność korzystania z różnego rodzaju elektroniki pomiarowej

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych.

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz wysoka kultura jazdy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w grupie VW/Skoda

Oferujemy
To oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i stabilność zatrudnienia

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny oparty na ilości sprzedanych roboczogodzin

  • Własne stanowisko pracy i wózek narzędziowy

  • System profesjonalnych szkoleń

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Preferencyjne warunki opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

  • Dofinansowanie do karty sportowej