Nazwa pracodawcy:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252125pra

Miejsce pracy:
Polska, Pasłęk
województwo: warmińsko-mazurskie

Konsultant ds. sprzedaży szkoleń ORKE

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Elbląg, Olsztyn, Pasłęk, Ostróda

Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół

Główne zadania:

  • Aktywna sprzedaż szkoleń i realizacja celów sprzedażowych we wskazanym regionie

  • Budowanie trwałych relacji z osobami decyzyjnymi w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych

  • Diagnoza potrzeb szkoleniowych i doradztwo w zakresie wyboru szkoleń ORKE

  • Przygotowanie ofert handlowych szkoleń dla rad pedagogicznych i kadry zarządzającej

  • Raportowanie efektów pracy w terenie

  • Monitorowanie jakości realizowanych szkoleń ORKE

  • Uczestnictwo w wydarzeniach edukacyjnych

Wymagania
Oczekiwania:

  • Doświadczenie w promocji i sprzedaży usług w placówkach oświatowych

  • Otwartość na nowe wyzwania zawodowe i chęć uczenia się

  • Umiejętności prowadzenia skutecznych rozmów handlowych

  • Umiejętność planowania, organizacji i realizacji działań handlowych w terenie

  • Orientacja na potrzeby klienta i własne cele

  • Gotowość do pracy terenie

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Korzyści dla Ciebie?

  • Umowa o pracę oraz niezbędne narzędzia (samochód, tablet, telefon)

  • Wynagrodzenie oraz premia za wyniki, konkursy sprzedażowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Szkolenia produktowe, systemowe i sprzedażowe rozwijające kompetencje

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole ORKE