Nazwa pracodawcy:
ForManWay

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251450pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Kontakt:

ForManWay

Serwisant HVAC

Opis stanowiska
Zadania:

  • Naprawa i serwisowanie urządzeń HVAC na wyznaczonym terenie.

  • Diagnostyka usterek i awarii, a także przeprowadzanie niezbędnych remontów.

  • Regularne przeglądy i uruchamianie nowych instalacji.

  • Podtrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami oraz stała współpraca z kierownikiem serwisu.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie elektrycznej, elektronicznej lub HVAC.

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomość serwisowania systemów chłodniczych i posiadanie certyfikatu F-gaz.

  • Uprawnienia SEP do 1kV.

  • Dobry poziom języka angielskiego.

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy
Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Samochód służbowy i kompleksowe wyposażenie narzędziowe.

  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenie na życie.

  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje.

  • Atmosfera sprzyjająca rozwojowi i zdobywaniu nowych umiejętności w wspierającym zespole.