Nazwa pracodawcy:
Sodexo Polska Spółka z o. o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251594pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, przy metrze politech
województwo: mazowieckie

Recepcjonista / Recepcjonistka

Opis stanowiska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa centrali telefonicznej.

  • Obsługa i rejestracja gości.

  • Obsługa dokumentów przychodzących i wychodzących oraz procesowanie dokumentów wewnętrznych.

  • Wsparcie w organizowanych eventach – rezerwacja sali konferencyjnej, tworzenie agendy spotkania, organizacja cateringu.

  • Organizacja delegacji służbowych.

  • Wsparcie administracyjne innych działów w biurze.

Wymagania
WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Zaangażowanie i motywacja w codziennej pracy.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie: 5000 zł brutto.

  • Umowa o pracę.

  • Tryb pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:30/ 9:00-17:00.

BENEFITY:

  • Dofinansowanie do opieki medyczn3j w luxmedzie.

  • Dofinansowanie do karty multisport.

  • Dofinansowanie do okularów korygujących wzrok/soczewek.

  • Bony na święta.

  • Dostęp do aplikacji do nauki języków.

  • Dni wolne na wolontariat.

  • Dostęp do platformy wsparcia pracowników (doradca prawny, doradca finansowy, psycholog).