Nazwa pracodawcy:
VSS sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251480pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z obecnymi.

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowych i marketingowych.

  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi w celu realizacji projektów.

  • Przygotowywanie raportów oraz analiz wyników sprzedaży.

  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami w celu budowania relacji i doradztwa.

Wymagania

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów.

  • Doskonała organizacja pracy, terminowość, rzetelność.

  • Umiejętność strategicznego planowania, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

Oferujemy

  • Stabilne warunki współpracy z możliwością wyboru formy zatrudnienia.

  • Realizację projektów dla firm technologicznych i start-upów.

  • Rozwój umiejętności wspierany przez doświadczonych mentorów.

  • Wynagrodzenie w przedziale 5000-12000 zł plus system premiowy.