Nazwa pracodawcy:
Primost Południe Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251921pra

Miejsce pracy:
Polska, Będzin, ul. Odkrywkowa 91
województwo: śląskie

Specjalista ds. Handlowych

Opis stanowiska
OPIS STANOWISKA:

  • uczestniczenie w procesem zakupowym w ramach strategii spółki,

  • pozyskiwanie ofert w ramach realizowanych inwestycji,

  • sporządzanie tabel porównawczych pozyskanych ofert,

  • negocjacje cenowe z dostawcami / podwykonawcami,

  • sporządzanie zleceń i umów handlowych,

  • udoskonalanie procesów zakupowych,

  • ścisła kooperacja z pozostałymi działami firmy - głównie z działem realizacji kontraktów oraz finansowym,

  • dbałość o dobre relacje handlowe z dostawcami/podwykonawcami,

  • tworzenie i utrzymanie bazy dostawców/podwykonawców.

Wymagania
WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne,

  • 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży budowlanej,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne,

  • konsekwencja i skuteczność w realizowaniu powierzonych zadań,

  • odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy zespołowej oraz umiejętność przekazywania wiedzy innym pracownikom,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy,

  • udział w ciekawych przedsięwzięciach,

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.