Nazwa pracodawcy:
LEDERER GMBH

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9214696pra

Miejsce pracy:
Niemcy, Bawaria / Badenia-Wirtembergia
województwo: zagranica

Ślusarz maszynowy

Opis stanowiska

17,00 - 20,00 EUR + 48,00 Diety, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • budowa maszyn i agregatów przemysłowych, budowa lini produkcyjnych

  • montaż podzespołów oraz modułów maszyn i lini produkcyjnych

  • obsługa podstawowych maszyn i urządzeń do obróbki metalu

  • ogólne prace ślusarskie

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe jako ślusarz/mechanik przemysłowy

  • znajomość układów hydrauliki, pneumatyki

  • umiejętność obsługi maszyn pomocniczych jak np. giętarek, nożyc gilotynowych

  • znajomość instalacji przemysłowych

  • umiejętność czytania i pracy wg. planów/rysunków technicznych

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu

Oferujemy
Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 17,00 - 20,00 EUR brutto / godz.

  • diety kalendarzowe w wysokości 48,00 EUR od poniedziałku do niedzieli

  • EXTRA Bonus startowy w wysokości 100 EUR

  • Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld (premie świąteczne, urlopowe)

  • premie na zjazdy do domu

  • możliwości dodatków branżowych w zależności od Zlecenia

  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

  • zaliczki wypłacane co tydzień na konto polskie albo niemieckie

  • niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami

  • opiekę konsultanta polskojęzycznego