Nazwa pracodawcy:
MASTEC WTECH SP. Z O.O.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251873pra

Miejsce pracy:
Polska, Wyry
województwo: śląskie

Monter - Ślusarz

Opis stanowiska
Wyzwania

  • Prace montażowe przy konstrukcjach stalowych oraz przygotowywaniu detali do transportu/wysyłki

  • Dobór odpowiednich narzędzi

  • Praca z rysunkiem technicznym

  • Samokontrola wykonanej pracy

  • Wysoka jakość wykonywanej pracy

Wymagania
Dołącz do nas jeśli spełniasz poniższe oczekiwania

  • Posiadasz podstawowe umiejętności ślusarskie

  • Praktyczne umiejętności monterskie

  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Umiejętność używania podstawowych narzędzi oraz zdolności manualne

  • Jesteś zaangażowany i zdyscyplinowany

Oferujemy
W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę – praca w systemie zmianowym

  • Przeszkolenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym oraz profesjonalnym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień