Nazwa pracodawcy:
Dobre Biuro sp z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252332pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Handlowiec / Doradca klienta

Opis stanowiska
PRACA ZDALNA

W zależności od efektów- płacimy prowizję od każdej sprzedaży.

Zarobki początkowe: 5000zł brutto za miesiąc pełen etat

Wymagania
U kandydatów wymagamy:

  • gotowość do pracy 20 do 40 godzin/tyg

  • nastawienia na cele - płaca zależna od wyników

  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej

Oferujemy

Pracując u nas dostajesz:

  • szkolenia

  • wynagrodzenie w zależności od zaangażowania

  • możliwość rozwoju

CV w języku polskim lub niemieckim wraz z informacjami na temat dostępności - ile godzin pracy w tyg. i od kiedy dokładnie mogą państwo zacząć prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania. Proszę aplikować w portalu Praca.pl

W przypadku braku możliwości odebrania połączenia - telefonu prośba o SMS, a oddzwonię.