Nazwa pracodawcy:
Spravia sp. z o. o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251750pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Inżynier Budowy ds. Rozliczeń

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z Kierownikiem Kontraktu w procesie przetargowym mającym na celu wyłonienie podwykonawców

  • Analizy kosztowe i porównawcze na potrzeby KK

  • Obmiarowanie i przeliczanie ilości robót, niezbędne do wprowadzenia ich do umów i rozliczeń

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami wewnętrznymi firmy

  • Obsługa aplikacji rozliczeniowych i oprogramowania CAD

  • Weryfikacja ilościowa i jakościowa prac wykonanych bezpośrednio na placu budowy

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość oprogramowania (Excel, AutoCad)

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy
To oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia potrzebnego do uzyskania uprawnień budowlanych

  • Pracę bez wyjazdów delegacyjnych

  • Pracę w firmie o ugruntowanej renomie

  • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole oraz dobrą atmosferę pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz system premiowy

  • Komplet niezbędnych narzędzi potrzebnych do wykonywania obowiązków

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach organizowanych lub dofinansowywanych przez firmę

  • Pakiet opieki medycznej Medicover

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Posiłki regeneracyjne

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Upominek świąteczny

  • Dzień wolny z okazji urodzin lub imienin