Nazwa pracodawcy:
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251732pra

Miejsce pracy:
Polska, Ostrów Mazowiecka
województwo: mazowieckie

Akredytowany Próbkobiorca (Sekcja Poboru Próbek)

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Wyjazdy do naszych klientów (wyjazdy odbywają się w różnych godzinach: 4:00;5:00;6:00;7:00;8:00 i odpowiednio 8h).

  • Pobór próbek za pomocą specjalistycznych narzędzi laboratoryjnych z zachowaniem naszych procedur, norm i standardów.

  • Odbiór próbek w określonych ramach czasowych z zachowaniem zasad w ruchu drogowym.

  • Dostarczenie próbek pobranych i odebranych od klientów do oddziału firmy JSHP.

Wymagania
Wymagania:

Zależy nam na osobie która ceni sobie porządek pracy, dokładność wykonywanych zadań dba o najwyższą higienę swoich działań, jest bardzo dobrze zorganizowana a dodatkowo ma elastyczność czasową.

Stanowisko akredytowanego próbkobiorcy jest jednym z najważniejszych stanowisk w całej strukturze naszej firmy i wymaga niezwykłej precyzji dokonywanych poborów ponieważ od tego w jaki sposób dana osoba pobierze próbkę (środowiskową, żywnościową) zależy jej dalszy los w laboratorium stąd również funkcja ta wymaga dużej odpowiedzialności.

Mile widziane, aby kandydat/kandydatka posiadali doświadczenie manualne/ techniczne (np. składanie poszczególnych części na produkcji etc.) oraz sprawność fizyczną.

Wyjazdy do klientów odbywają się w obszarze danego województwa bądź w dodatkowym sąsiadującym województwie (praca odbywa się od poniedziałku do piątku bez weekendów).

Obowiązkowo kandydat/kandydatka muszą posiadać czynne prawo jazdy kategorii B oraz czynnie z niego korzystać.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na czas określony (do 31.12.2024r.).

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

  • Szkolenie stanowiskowe.

  • Swobodę w działaniu.

  • Możliwość zgłaszania swoich pomysłów oraz ich realne wdrażanie w naszej firmie.

  • Możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy.