Nazwa pracodawcy:
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251852pra

Miejsce pracy:
Polska, Zielonka
województwo: mazowieckie

Pomoc kuchenna

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • Uczciwe wynagrodzenie na początek na zlecenie, umowa o pracę po okresie próbnym (32,00 brutto).

  • Pracę od poniedziałku do piątku (6-14; 7-15) – wolne weekendy

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonych.

Wymagania
Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy produkcji gorących posiłków.

  • Wydawanie posiłków.

  • Zmywanie naczyń oraz utrzymanie czystości w miejscu pracy.

  • Przestrzeganie zasad HACCP.

Oferujemy
Oczekujemy:

  • Aktualnych badań sanitarno – epidemiologicznych lub gotowości do ich wyrobienia.

  • Obsługa kasy fiskalnej i doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.