Nazwa pracodawcy:
Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252209pra

Miejsce pracy:
Polska, Bielsko-Biała
województwo: śląskie

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikacja, wprowadzanie i księgowanie dokumentów w systemie księgowym zgodnie z wewnętrznymi instrukcjami

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z ustawą o rachunkowości i podatku VAT

  • Kontrola rozrachunków

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży

  • Wystawianie i księgowanie wewnętrznych dokumentów księgowych

  • Archiwizowanie dokumentów księgowych i wydruków/ zestawień

  • Sporządzanie zestawień i raportów w zakresie finansowo-księgowym

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego związanych merytorycznie z zajmowanym stanowiskiem pracy a nieujętych w niniejszym opisie

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (w obszarze finansów, ekonomii, rachunkowości) – (mogą być w trakcie)

  • Znajomość prawa podatkowego, w szczególności CIT, VAT

  • Nastawienie na współpracę i poszukiwanie rozwiązań

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, samodzielność w planowaniu i organizowaniu czasu pracy

Mile widziane:

  • Znajomość Enova365

Oferujemy
To oferujemy:

  • pracę dla jednego z największych deweloperów,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • miłą atmosferę pracy,

  • opiekę medyczną.