Nazwa pracodawcy:
Top Construction

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252386pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: mazowieckie

Koordynator Robót ds. Elektrycznych

Opis stanowiska
TWOJE ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja oraz nadzór robót w zakresie instalacji elektrycznych na powierzonych budowach

  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami w zakresie realizowanych robót

  • Utrzymywania bieżącego kontaktu ze służbami inwestora oraz nadzoru inwestorskiego

  • Udział w naradach koordynacyjnych z podwykonawcami i zamawiającym

  • Analiza możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych

  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji powykonawczej branży elektrycznej

  • Kontakt z dystrybutorami energii elektrycznej w celu ustalenia wszelkich spraw formalnych

Wymagania
NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie przy realizacjach z zakresu instalacji elektrycznych na czynnych obiektach użyteczności publicznej

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w delegacji

  • Praktyczna znajomość przepisów, norm i warunków technicznych

  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD oraz MS Office

  • Umiejętności czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej

  • Znajomości przepisów prawa budowlanego oraz warunków kontraktowych

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych bez ograniczeń

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Prywatną opieka medyczna

  • Szansę realnego awansu oraz pomoc w zdobyciu uprawnień budowlanych

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Pracę przy innowacyjnych projektach

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą