Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251555pra

Miejsce pracy:
Polska, Łomianki
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Praca.pl

Specjalista ds. Marketingu

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowych.

  • Pisanie tekstów na stronę internetową, do mediów społecznościowych i newsletterów.

  • Zarządzanie materiałami reklamowymi i POS.

  • Tworzenie zapytań ofertowych.

  • Administracja dokumentacją w dziale marketingu.

  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w marketingu, mediach społecznościowych lub reklamie.

  • Umiejętność pisania angażujących treści.

  • Znajomość MS Office, w tym PowerPoint.

  • Znajomość WordPress.

  • Orientacja na aktualne trendy marketingowe.

  • Chęć rozwoju zawodowego.

  • Wysokie poczucie estetyki.

  • Elastyczność i odpowiedzialność.

  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie A2.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Podstawową opiekę medyczną.