Nazwa pracodawcy:
Sodexo Polska Spółka z o. o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251768pra

Miejsce pracy:
Polska, Stryków

Technik obsługi budynku

Opis stanowiska
Praca stacjonarna, zmianowa 06-14/14-22 / Pn-Pt

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych (instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne);

  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń;

  • Usuwanie awarii;

  • Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych na terenie obiektu;

  • Wykonywanie przeglądów i inspekcji zgodnie z wymaganiami technicznymi.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. konserwator, "złota rączka" lub pokrewne

  • Chęci do pracy, nastawienie na zdobycie nowych umiejętności

  • Uprawnienia SEP min. Gr.1 - niekoniecznie aktualne

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność

Oferujemy
Oferujemy

  • Atrakcyjnie i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Dostęp do atrakcyjnej oferty na karnet sportowy

  • Bony na święta (wg regulaminu)

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Płatny program poleceń pracowniczych,

  • Program Wsparcia Pracowników – indywidualna pomoc z zakresu psychologii, prawa i finansów dostępna 24/7

  • Indywidualny rozwój zawodowy i realna możliwość dalszego awansu.