Nazwa pracodawcy:
e&a Sp.z.o.o

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251825pra

Miejsce pracy:
Holandia, Eindhoven
województwo: zagranica

Pracownik pakujący

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia, Eindhoven
Mile widziane pary lub grupy

Wymagania
Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień

  • wysyłka towarów do sklepów

  • przyjmowanie zwrotów na magazyn

  • sortowanie towarów

  • załadunek oraz rozładunek towarów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień-  16,30 €/h brutto (stawka bazowa 13,68 €/h brutto + naliczane do godzin podstawowych: dodatek urlopowy 8,33% i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82%)

  • dodatki za pracę zmianową
    od 19:00 do 21:00 +25%
    od 21:00 do 00:00 +35%
    od 00:00 do 06:00 +45%

  • ekstra płatne weekendy
    sobota +50% (19,90 EUR/brutto/h)
    niedziela +100% (26,54 EUR/brutto/h)

  • będąc kierowcą auta służbowego zyskujesz do 100 EUR w ciągu 8 tygodni

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • bezpłatny transport z lokacji do miejsca pracy

  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego