Nazwa pracodawcy:
NAFIBUD S.A.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9249500pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Bemowo
województwo: mazowieckie

Inżynier ds. wycen budowlanych

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert na projekty budowlane

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Wycena prac budowlanych

  • Wysyłanie zapytań do podwykonawców i wybór ofert

  • Zarządzanie i nadzór nad pracami budowlanymi

  • Dbanie o terminowość, jakość i zgodność prac z planem

  • Kierowanie zespołami na budowie

Wymagania
Kwalifikacje:

  • Edukacja w kierunku budownictwa

  • Doświadczenie w branży budowlanej, szczególnie w pracach żelbetowych (mile widziane)

  • Biegła obsługa MS Office

  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Stała praca w renomowanej firmie

  • Możliwość pracy nad ambitnymi projektami

  • Zespół profesjonalistów

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Karta MultiSport

  • Opieka medyczna