Nazwa pracodawcy:
Trakcja S.A.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251654pra

Miejsce pracy:
Polska, Skoczów
województwo: śląskie

Inżynier Budowy - branża mostowa / torowa​ / konstrukcyjno-budowlana

Opis stanowiska

  • Realizacja robót zgodnie z dokumentacją techniczną i przepisami prawa budowlanego;

  • Analiza dokumentacji technicznej i organizacyjnej;

  • Sporządzanie raportów z postępu robót i zaawansowania finansowego;

  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi, podwykonawcami, dostawcami i usługodawcami;

  • Kontrola i planowanie robót, w tym harmonogramowanie;

  • Planowanie i kontrola dostaw urządzeń i materiałów oraz monitorowanie jej zgodności z harmonogramem i dokumentacją;

  • Nadzór nad usunięciem niezgodności w dokumentacji technicznej;

  • Weryfikacja certyfikatów i świadectw zgodnie z przepisami;

  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych i sprawozdań;

  • Prowadzenie korespondencji i przygotowywanie protokołów odbiorowych;

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej/powykonawczej;

  • Nadzór nad jakością robót i dokumentacją techniczną;

  • Archiwizacja dokumentacji technicznej, odbiorowej i korespondencji;

  • Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego.

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie o kierunku budowlanym lub studenci ostatniego roku​;

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego;

  • Dobra znajomość programu AutoCad i pakietu MS Office;

  • Biegłe czytanie dokumentacji technicznej;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Komunikatywność, operatywność, systematyczność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy jako Inżynier Budowy (mostowy / torowy / kubaturowy);

  • Dobra znajomość programów MS Project;

  • Znajomość procedur kontraktowych FIDIC.

Oferujemy
Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach;

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);

  • Zniżka na bilety kolejowe w wysokości 90%;

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;

  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecenia pracowników (500-5000 zł brutto).