Nazwa pracodawcy:
VECTRA S.A.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252368pra

Miejsce pracy:
Polska, Oświęcim
województwo: małopolskie

Kontakt:

VECTRA S.A.

Doradca Klienta / Konsultant Biura Obsługi Klienta

Opis stanowiska
Co czeka Ciebie u nas:

  • Duże wsparcie na początek pracy.

  • Zgrany zespół młodych, energicznych i zdolnych ludzi, którzy są wsparciem w realizacji zadań.

  • Szkolenia, warsztaty, podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • Atrakcyjny miesięczny system motywacyjny i wysokie stawki prowizyjne.

  • Realny wpływ na wysokość zarobków dzięki systemowi premiowemu.

  • Konkursy sprzedażowe.

  • Dostęp do benefitów m.in. dofinansowanie do MultiSport, oferta pracownicza Vectry np.: Internet za 1 zł.

Wymagania
Zaaplikuj do nas jeśli:

  • Jesteś uśmiechniętą, pełną energii osobą.

  • Łatwo nawiązujesz kontakt.

  • Chętnie zdobywasz wiedzę i lubisz stawiać sobie wyzwania.

  • Podejmujesz inicjatywę i dążysz do realizacji.

Oferujemy
Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy:

  • Codzienne dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta.

  • Realizacja wyznaczonych celów i zadań.

  • Uczestniczenie w budowaniu silnej marki na rynku usług telekomunikacyjnych.