Nazwa pracodawcy:
WORKPOL Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-27

Nr referencyjny:
9218917pra

Miejsce pracy:
Polska, Dąbrowa Górnicza
województwo: śląskie

Robotnik na produkcji

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości oraz przygotowanie materiałów do produkcji

  • Ustawianie maszyn

  • Raportowanie

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Płatne szkolenie - pierwsze 2 tyg

  • Umowę o pracę

  • Podstawa plus premie (4-brygadowa frekwencyjna, produkcyjna, regulaminowa = 6000 brutto)

  • Paczki świąteczne

  • Konkursy

  • Bony żywieniowe 630 zł

  • Bezpłatny transport pracowniczy z Jaworzno, Lelków, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bytom, Siemianowice, Sławniów, Wojkowice, Katowice, Tychy, Poręba, Zawiercie