Nazwa pracodawcy:
Barona Human Resource Services Sp. Z.o.o

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252431pra

Miejsce pracy:
Szwecja, Boden
województwo: zagranica

Zbrojarz

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie zbrojenia betonowego zgodnie z projektem.

  • Kontrolowanie jakości zbrojenia i dokonywanie napraw.

  • Przygotowywanie i montowanie form do betonowania.

  • Przygotowywanie prętów zbrojeniowych (czyszczenie, prostowanie, gięcie, cięcie).

  • Współpraca za zespołem.

Wymagania
Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Dobra kondycja fizyczna.

  • Znajomość angielskiego będzie atutem.

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Szwedzką umowę o pracę.

  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych.

  • Darmowy przelot do Szwecji i ze Szwecji.

  • Dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy.

  • Wynagrodzenie 200 do 220 SEK/godz.

  • Dodatkowo 290 SEK nieopodatkowanej diety za dzien roboczy.

  • 13,3% wakacyjnego.

  • system rotacyjny 4 na 1 tydzień, 5 na 1 lub inny do ustalenia.

  • 58 - 60 godz/tydzień.

  • Możliwość dodatkowych godzin.