Nazwa pracodawcy:
Starlit Accounting sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252317pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Doradca Klienta Biznesowego

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami firmy,

  • pozyskiwanie nowych Klientów (z działań akwizycyjnych oraz spośród udostępnionej bazy leadów),

  • tworzenie i prezentacja ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych,

  • realizacja planów sprzedaży,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania
Jesteś osobą, której szukamy, jeżeli:

  • posiadasz bardzo dobre umiejętności interpersonalne (jesteś osobą otwartą i komunikatywną),

  • lubisz sprzedawać,

  • potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę,

  • masz silną motywację do osiągania najlepszych wyników,

  • jesteś osobą nastawioną na poszukiwanie rozwiązań oraz potrafisz działać szybko i sprawnie,

  • masz doświadczenie w sprzedaży

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych, księgowych,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy
To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne,

  • elastyczne godziny pracy,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • ścieżki awansu,

  • wstępne wdrożenie oraz szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne,

  • pracę z systemem CRM,

  • udział w spotkaniach networkingowych i eventach branżowych,

  • dofinansowanie do pakietu sportowego (MultiSport),

  • możemy również zaproponować pracę 100% zdalną z wynagrodzeniem prowizyjnym.