Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251642pra

Miejsce pracy:
Polska, Wola Bykowska

Pomocnik pracownika magazynu (również z orzeczeniem)

Opis stanowiska Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności

Zadania:

  • Proste czynności magazynowe (pakowanie, kompletacja towaru, prace porządkowe)
  • Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera
  • Pakowanie i wysyłka zamówień
  • Obsługa wózka unoszącego

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Sprawność manualno-ruchowa
  • Motywacja i chęć do nauki
  • Posiadanie uprawnień do kierowania wózkami unoszącymi  lub prawo jazdy kat B.
  • Posiadanie książeczka sanepidowskiej (warunek konieczny)

Oferta:

  • Zatrudnienie w postaci umowę o pracę + atrakcyjne nagrody pieniężne do 1000 zł (za efektywność i poprawność wykonywania zadań)
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia po okresie wdrożeniowym
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny celem poznania szczegółów oferty  tel. 606 829 141, 734 108 163.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.