Nazwa pracodawcy:
Poczta Polska S.A.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252218pra

Miejsce pracy:
Polska, Ciemne, ul. Logistyczna 12
województwo: mazowieckie

Kierownik Działu Koordynacji Operacji

Opis stanowiska Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 14:00 lub 7:00 - 15:00

Twoje zadania:

  • zarządzanie zespołem pracowników,

  • nadzór nad przyjmowaniem, rozdziałem i wydawaniem przesyłek,

  • planowanie i organizacja odbiorów oraz doręczeń produktów logistycznych,

  • planowanie procesów operacyjnej i posprzedażowej obsługi klientów,

  • optymalizacja procesów magazynowych,

  • sporządzanie wymaganej sprawozdawczości.

Wymagania
Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka, transport, spedycja),

  • masz doświadczenie w zarządzaniu magazynem paletowym,

  • znasz systemy operacyjne TMS i WMS,

  • bardzo dobrze znasz program MS Excel,

  • masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • jesteś skuteczny w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów,

  • jesteś osobą komunikatywną, sumienną i zorganizowaną.

Oferujemy
U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,

  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,

  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,

  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.