Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252395pra

Miejsce pracy:
Polska, Świdnica
województwo: dolnośląskie

Operator produkcji

Opis stanowiska Zadania:

  • Efektywne wykonywanie zadań na produkcji zgodnie z poleceniem przełożonego (obsługa urządzeń oraz kompletowanie części)
  • Wizualna kontrola jakości wykonanych elementów
  • Przestrzeganie dokumentacji produkcyjnej (instrukcje pracy, instrukcje kontrolne, przepisy dot. pakowania)
  • Utrzymywanie w dobrym stanie technicznym maszyn i urządzeń
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Zdolności manualne, komunikatywność, uczciwość, dyspozycyjność

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia u naszego klienta
  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe 4550 zł brutto/miesięcznie
  • System premiowy powiązany z realizacją celów do 600 zł brutto
  • Dodatek za obsługę maszyn 500 zł brutto
  • Premia uznaniowa 300 zł
  • Perspektywy rozwoju oraz dostęp do szkoleń
  • Dopłata do posiłków 50%
  • Opieka konsultanta Manpower
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.