Nazwa pracodawcy:
Caterina

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251582pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Grochów
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Caterina

Specjalista ds. stopniowania i układów

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Stopniowanie szablonów w programie InvenTex

  • Tworzenie tabel rozmiarów

  • Tworzenie układów kroju

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe -min. wykształcenie średnie odzieżowe

  • Doświadczenie w pracy konstruktora odzieży

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy

  • Znajomość zasad kroju i szycia

  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technologicznej

  • Spostrzegawczość i dokładność w działaniu

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy
To oferujemy

  • Umowę o pracę – cały etat – pon.- pt. - 8:00-16:00

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Pracę w kreatywnej i nieformalnej atmosferze

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji