Nazwa pracodawcy:
Internetowy sklep elektroniki "Forta"

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9250973pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Doradca serwisowy ds. elektroniki

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wsparcie techniczne i doradztwo dla klientów oraz innych działów firmy;

  • Wykonywanie prac technicznych związanych z obsługą zestawów produktów;

  • Diagnostyka sprzętu;

  • Kwalifikowanie napraw gwarancyjnych;

  • Zarządzanie stanem magazynowym;

  • Wsparcie w tworzeniu i aktualizacji ofert.

Wymagania
Wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Access, Excel, Word).

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (co najmniej biegłe czytanie).

  • Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów.

  • Doświadczenie w diagnostyce i naprawie sprzętu, w tym urządzeń typu smart.

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV (mile widziane).

  • Znajomość obsługi systemów smart home, takich jak TUYA, eWeLink, Home Assistant (mile widziana).

Oferujemy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata oraz premie uzależnione od wyników pracy;

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień oraz aktywnego wpływu na rozwój firmy;

  • pracę w centrum Warszawy (Ochota);

  • możliwość wyboru etatu (część etatu lub pełny etat).