Nazwa pracodawcy:
JAKMET Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9249077pra

Miejsce pracy:
Polska, Osieck, Sobienki 30
województwo: mazowieckie

Marketing Manager

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Employer branding oraz zarządzanie wizerunkiem firmy i trzech marek.

  • Zarządzanie treścią na stronie internetowej i mediach społecznościowych

  • Tworzenie i implementacja strategii marketingowej

  • Opracowywanie materiałów promocyjnych i współpraca z agencjami reklamowymi

  • Analiza wyników badań rynkowych

  • Organizacja wydarzeń branżowych i szkoleń

  • Wsparcie działań kierownictwa

Wymagania
Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia materiałów reklamowych i doświadczenie w marketingu

  • Znajomość języka angielskiego oraz pakietu Microsoft Office

  • Inicjatywa, odpowiedzialność i umiejętności komunikacyjne

  • Wykształcenie z zakresu marketingu mile widziane

Oferujemy
To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i umowę o pracę na pełen etat

  • Możliwość rozwoju i samodzielność w działaniach

  • Pracę w stabilnej firmie z możliwością częściowej pracy zdalne.

  • Ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, szkolenia.