Nazwa pracodawcy:
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251903pra

Miejsce pracy:
Polska, Świebodzin
województwo: lubuskie

Szef / Szefowa Kuchni - żywienie zbiorowe

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • Atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę.

  • Pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz profesjonalne szkolenia.

  • Pracę w zgranym zespole, w którym każdy jest szanowany, w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Wymagania
Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym personelem oraz tworzenie grafików obecności.

  • Układanie menu atrakcyjnego dla pracowników obiektu przy jednoczesnej kontroli kosztów produktów.

  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy.

  • Dbanie o wysoką jakość serwowanych produktów, spełniających oczekiwania klienta.

  • Składanie zamówień, kontrola magazynów, kosztów spożywczych oraz dokumentów od dostawców.

  • Ścisła współpraca z kierownikiem obiektu w zakresie tworzenia menu oraz kontroli kosztów obiektu.

  • Sprzątanie stanowiska pracy.

  • Kontrola punktów HACCAP.

Oferujemy
Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w gastronomii zamkniętej.

  • Znajomości tradycyjnej kuchni polskiej.

  • Umiejętności kontroli kosztów oraz prowadzenia gospodarki magazynowej.

  • Odpowiedzialności za jakość, świeżość oraz atrakcyjną prezentację przygotowywanych dań.

  • Kontroli pracy podległego zespołu, szkolenie niższych stopniem pracowników.

  • Aktualnego zaświadczenia z badań sanitarno – epidemiologicznych.