Nazwa pracodawcy:
PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252179pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Mokotów, ul. Cyberne
województwo: mazowieckie

Koordynator Kontraktu Geotechnicznego

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w prowadzeniu i nadzorowaniu robót geotechnicznych.

  • Organizowanie i kontrolowanie terminowości dostaw materiałów budowlanych: betonu i stali.

  • Przyjmowanie wykonanych prac zgodnie z wysokimi standardami jakości i terminowości.

  • Analiza i ocena dokumentacji projektowej.

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na placu budowy.

  • Zarządzanie stanem technicznym maszyn i narzędzi oraz organizowanie odpowiedniego zaplecza budowlanego.

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Umiejętności organizacyjne, zdolność do samodzielnej pracy oraz kierowania grupą.

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w delegacji.

  • Doświadczenie w pracy geotechnicznej przy wykonywaniu specjalistycznych robót będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B.

  • Auto służbowe i komputer.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.