Nazwa pracodawcy:
Schweiker Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251570pra

Miejsce pracy:
Polska, Komorniki (pow. średzki, gm. Ś
województwo: dolnośląskie

Pracownik produkcji - Stolarka okienna

Opis stanowiska

  • obsługa komputera,

  • kontrola zgodności obrabianych profili ze standardami technicznymi,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • obsługa maszyn do cięcia i frezowania profili z tworzyw sztucznych i aluminium,

  • obsługa elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka, piła),

  • współpraca z kierownikiem zmiany.

Wymagania
Wymagania

  • gotowość podjęcia pracy w dni robocze w systemie 2-zmianowym w godzinach 06:00-14:00 oraz 14:00-22:00,

  • wykształcenie średnie lub zawodowe,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność, sumienność,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • doświadczenie w branży stolarki okiennej i drzwiowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
Oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio z SCHWEIKER sp. z o.o.,

  • premia absencyjno-porządkowa,

  • premia produkcyjna,

  • premia za polecenie pracownika,

  • coroczne podwyżki,

  • dofinansowanie do wypoczynku,

  • szkolenia oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień,

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.