Nazwa pracodawcy:
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252320pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Operator Systemu Magazynowego

Opis stanowiska
TWOJA ROLA

Obsługa systemu WMS i aplikacji klienta. Prace magazynowe związane z przyjmowaniem i wydawaniem towarów oraz prowadzeniem dokumentacji magazynowej

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Rejestracja dostaw towarów do systemu WMS

  • Kontrola ilościowa i jakościowa

  • Przygotowywanie dokumentacji magazynowej

  • Archiwizacja dokumentów

  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Doświadczenie w pracy w magazynie

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Znajomość systemów magazynowych typu WMS (mile widziane)

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy
OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Realną możliwość rozwoju

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

  • Przyjazną atmosferę pracy