Nazwa pracodawcy:
In-Serv Team Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251756pra

Miejsce pracy:
Szwecja, Norsjö
województwo: zagranica

Kucharz

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie - pokój w hotelu (z prywatną toaletą i łazienką)

  • 3 posiłki od pracodawcy

  • Możliwość korzystania z kuchni hotelowej (poza godzinami pracy)

  • Odzież robocza

  • Możliwość korzystania z basenu i siłowni

  • Stabilne zatrudnienie, gwarancja długotrwałej współpracy

  • Atrakcyjna stawka 14-16€ /h NA RĘKĘ

  • Bezpieczny wyjazd, pracę w sprawdzonych obiektach

  • Zwrot kosztu przejazdu do Szwecji (do 200€)

  • Zdalna i szybka rekrutacja

  • Pomoc finansowa w formie zaliczek

  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną

  • Możliwość nadgodzin (gwarantujemy min. 160 płatnych godzin pracy w miesiącu)

  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania
Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Praca w restauracji hotelowej na stanowisku samodzielnego kucharza/kucharki

  • Konferencje, lunche, ala carte

  • Praca 6 dni/tydzień

  • W dni robocze norlandzkie klasyki. W weekendy kuchnia inspirowana daniami z Norland

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie jako samodzielny kucharz/kucharka

  • J. angielski komunikatywny

  • Prawo jazdy kat. B (własne auto mile widziane)