Nazwa pracodawcy:
Hirsch Porozell Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251564pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Asystent w dziale Produkcji i Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współpracować z Kierownikiem Produkcji i Utrzymania Ruchu w zakresie nadzoru nad przeglądami technicznymi maszyn, organizacji i zamawiania części zamiennych, wsparcia podczas bieżących napraw, konserwacji i modernizacji parku maszynowego. Osoba ta będzie miała również możliwość zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki siłowej od wykwalifikowanego zespołu, który bardzo chętnie dzieli się wiedzą.

Wymagania
Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie o profilu technicznym,

  • gotowość do udziału w projektach z zakresu usprawniania produkcji, wdrażania nowych produktów oraz rozwiązań technicznych,

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej,

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,

  • zmysł techniczny,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • komunikatywność, pracowitość, sumienność i odpowiedzialność,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • doświadczenie w czytaniu dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn, elektryki, pneumatyki i hydrauliki siłowej będzie dodatkowym atutem,

  • uprawnienia SEP E1 do 1 kV będą dodatkowym atutem,

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do wypoczynku pracownika

  • pakiet medyczny w firmie Luxmed

  • kartę multisport

  • szkolenia

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy