Nazwa pracodawcy:
GW INVEST Sp. z o.o

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9247946pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, budowy w okolicach Wr
województwo: dolnośląskie

Brygadzista na budowie

Opis stanowiska

Poszukujemy brygadzisty do kierowania zespołem pracowników przy  budowie domów w technologii prefabrykatów keramzytowych.

W zakresie brygadzisty będzie w szczególności:

  • Nadzór nad ekipą pracowników budowlanych (brygada 3-5 osób)

  • Przydzielanie zadań pracownikom i dbanie o ich terminowe wykonanie.

  • Nadzorowanie prac budowlanych przy wykonywaniu stanów surowych domów jednorodzinnych w technologii prefabrykowanej z keramzytobetonu (wykonywanie płyt fundamentowych, stropów filigran, montaż ścian prefabrykowanych przy użyciu dźwigu)

  • Kontrola jakości wykonywanych prac i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

  • Współpraca z opiekunem budowy

  • Czynny udział w wykonywaniu powierzonych zadań (praca fizyczna)

Wymagania

Naszą misją jest uczciwe budowanie solidnych domów na lata. Charakteryzuje nas bardzo wysoka jakość budowy i obsługi klienta. Budujemy ze świadomością,  że klient powierzył nam najważniejszą inwestycję życia. Dlatego zatrudniamy tylko najlepszych i zaangażowanych pracowników z podobnym podejściem jak nasze.

Nasze wymagania to:

  • Doświadczenie w branży budowlanej

  • Sumienne wykonywanie powierzonych zadań

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

  • Dowóz z Wrocławia na miejsce budowy (okolice Wrocławia), praca bez delegacji

  • Premie uznaniowe

  • Praca przy ciekawych projektach domów wykonywanych w technologii keramzytowej

  • Wsparcie opiekuna budowy/ inżyniera budowy

  • Stabilne zatrudnienie na lata, ciągła praca bez przerw zimowych