Nazwa pracodawcy:
KOBYLARNIA S.A.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251477pra

Miejsce pracy:
Polska, Błonie (pow. średzki, gm. Mięk
województwo: dolnośląskie

Pracownik gospodarczy

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • wykonywanie drobnych prac porządkowych na terenie zakładu,

  • koszenie trawy, odśnieżanie, dbanie o czystość na placu,

  • wykonywanie prac naprawczych typu „złota rączka”,

  • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dokładność, sumienność, zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • terminowe wypłaty wynagrodzenia,

  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.