Nazwa pracodawcy:
Awas Serwis Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251318pra

Miejsce pracy:
Polska, Turek, i okolice
województwo: wielkopolskie

Kierowca / Operator cysterny asenizacyjnej z kat. C lub C+E

Opis stanowiska
Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Czyszczenie instalacji separatorów deszczowych i separatorów tłuszczu na terenie całego kraju (wyjazd w poniedziałek, powrót w piątek)

  • Obsługa specjalistycznych samochodów do czyszczenia separatorów i kanalizacji oraz monitorowania rurociągów

  • współpraca z zespołem serwisowym

Wymagania
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • płatne godziny nadliczbowe

  • wypłacanie płatnych delegacji

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

  • regularny system szkoleń

  • premie zadaniowe oraz premię roczną

  • atrakcyjne ubezpieczenie na życie i opieka zdrowotna

  • wolne weekendy!

Wynagrodzenie: od 5000 do 9000 zł netto

Oferujemy
Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dbałość o powierzony sprzęt.

  • Prawo jazdy kat. C+E.

  • Gotowość do częstych wyjazdów na terenie kraju (poniedziałek- piątek).