Nazwa pracodawcy:
Grupa Mieszko

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251483pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: śląskie

Przedstawiciel Handlowy ds sieci Modern Trade

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji z klientami sieciowymi na powierzonym terytorium;

  • Realizacja planów sprzedaży;

  • Zapewnienie dostępności produktów firmy w obsługiwanych punktach;

  • Prowadzenie działań promocyjnych podnoszących efektywność sprzedaży;

  • Nadzór nad pracą Merchandisers;

  • Teren Pracy: Woj. Małopolskie, Śląskie i Podkarpackie.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu w branży FMCG na podobnym stanowisku;

  • Znajomość lokalnego rynku i standardów sprzedaży w kanale Modern Trade;

  • Umiejętne nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami;

  • Chęć ciągłego rozwoju oraz umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań;

  • Zdolności negocjacyjne.

Oferujemy
To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport);

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy).