Nazwa pracodawcy:
BERGMAN Deutschland GmbH

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252416pra

Miejsce pracy:
Niemcy, okolice Monachium
województwo: zagranica

Elektronik / Mechatronik (Utrzymanie Ruchu)

Opis stanowiska
Zadania:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych (maszyn do formowania, podajników, robotów) poprzez regularne przeglądy, konserwację, nowe uruchomienia oraz naprawy

  • Diagnozowanie i usuwanie pojawiających się na bieżąco awarii elektrycznych

  • Optymalizacja pracy maszyn we współpracy z zespołem produkcji

  • Modyfikacje i modernizacje maszyn i urządzeń

  • Współpraca przy programowaniu maszyn oraz realizacji projektów z zakresu utrzymania ruchu

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu

  • Wykształcenie min. zawodowe z jednego z obszarów: elektryka, elektronika, mechatronika, automatyka przemysłowa, elektrotechnika

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1) – warunek konieczny

  • Znajomość sterowników PLC (mile widziane doświadczenie ze sterownikami Siemens, Beckhoff, ABB, Fanuc)

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Monachium w Niemczech

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę

  • Pracę bezpośrednio u naszego Klienta – globalnego partnera przemysłu motoryzacyjnego

  • Wsparcie w procesie relokacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, odzwierciedlające doświadczenie pracownika

  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny

  • 30 dni urlopu

  • Dodatek do codziennych kosztów dojazdu, pracowniczy program emerytalny oraz dodatkowe ubezpieczenie od wypadków, opieka nad dziećmi w czasie wakacji

  • Centrum zdrowia z lekarzami zakładowymi i siłownią, kursy zdrowotne, dotowane kantyny pracownicze, leasing rowerów

  • Kursy językowe, szkolenia międzykulturowe oraz szeroka oferta szkoleniowa w celu doskonalenia kompetencji zawodowych

  • Odzież roboczą oraz wyposażenie ochronne

  • Imprezy pracownicze, turnieje sportowe